Main menu

Gabinet

makijaż permanentny tychy kosmetolog tychy

Każdego dnia staram się, by mój gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej w Tychach był wyjątkowym miejscem, w którym poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. To tutaj możesz odzyskać własne naturalne piękno sprzed lat – a następnie wyjść odmieniona, młodsza na duchu i dużo pewniejsza siebie!

O Mnie

Od zawsze fascynowało mnie kobiece i męskie piękno, które choć tak bardzo od siebie różne, potrafią niezrównanie wpłynąć na lepszą samoocenę i większe czerpanie przyjemności nawet z drobnych życiowych sukcesów. To nie mit! Estetyczny, zdrowy wygląd to naprawdę jeden stopień wyżej do pełnego szczęścia. Przekonuję się o tym codziennie – wystarczy jeden szczery uśmiech na twarzy zadowolonej klientki.

By radosnych uśmiechów widzieć więcej, po kilku latach pracy jako menedżerka hotelu zdecydowałam się otworzyć własny gabinet medycyny estetycznej. Teraz zajmuję się tym, co sprawia mi największą satysfakcję – pomagam moim klientkom odkryć siebie na nowo.

Jako stale doszkalający się kosmetolog zapewniam pełną rzetelność i profesjonalizm usług. Posiadam stosowne certyfikaty i odbyte szkolenia między innymi z:

  • wykonywania zabiegów medycyny estetycznej,
  • mezoterapii,
  • wypełniaczy kwasem hialuronowym I i II stopnia,
  • wykonywania makijażu permanentnego,
  • obsługi lasera frakcyjnego.

O Gabinecie

W zagwarantowaniu komfortu i bezpieczeństwa pomagają mi również wysokiej jakości produkty, których używam, oraz specjalistyczny, nowoczesny sprzęt, w jaki wyposażony jest mój tyski gabinet kosmetyczny.

Pracuję przede wszystkim na produktach bardzo dobrej, sprawdzonej  firmy, w której odbyłam także stosowne szkolenie. Najwyższa jakość proponowanych przez tego producenta mikropigmentów zapewnia w pełni bezpieczne i długotrwałe wykonanie profesjonalnego makijażu permanentnego.

Do opalania natryskowego używam natomiast produktów ……….. Dzięki nim skóra po wizycie jest odpowiednio nawilżona i elastyczna, a przede wszystkim pięknie i równomiernie opalona.

Dodatkowo mój gabinet kosmetologii wyposażony jest w najnowszej generacji laser frakcyjny ………, który pozwala uzyskać natychmiastowe efekty po zabiegu liftingu skóry twarzy i ciała.
Laser frakcyjny ma również duże zastosowanie w usuwaniu blizn oraz przebarwień na skórze oraz zmniejszania rozstępów.

Serdecznie zapraszam do gabinetu medycyny estetycznej w Tychach! Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na wizytę.

Gabinet w samym centrum miasta z łatwym dojazdem komunikacją miejską. Dla kierowców bezpłatny parking tuż pod budynkiem.

Zadbaj o promienny wygląd!
Medycyna estetyczna – Tychy