Main menu

Endermologia

Masaż przy wykorzystaniu tej metody, pełni również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu pozawala oczyścić organizm z toksyn. Oprócz tego poprawia ukrwienie tkanek oraz wzmaga wymianę między komórkową. Aby oczyszczanie organizmu było skuteczniejsze, zaleca się spożywani minimum dwóch litrów wody dziennie.

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezinwazyjny, skutecznie zwalcza cellulit i wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie, pozwala również zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej. Jednym z bardzo pożądanych zalet endermologii jest fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne, oszczędzając miejsca, w których modelowanie sylwetki jest zbyteczne. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a wraz z kolejnymi zabiegami stają się coraz większe.

Taki precyzyjny masaż mechaniczny w połączeniu z podciśnieniem, powoduje:

  • rozbijanie złogów tłuszczowych,
  • uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej,
  • stymulację uwalniania zlokalizowanego i opornego na dietę i ćwiczenia tłuszczu,
  • pobudzenie fibroblastów – komórek, które produkują kolagen i elastynę,
  • drenaż limfatyczny (lepsze usuwanie nadmiaru płynów oraz toksyn z organizmu, w tym również rozbitych cząsteczek tłuszczu).

Wszystkie te procesy prowadzą do restrukturyzacji tkanki łącznej skóry, wzmacniają ją i napinają, modelując jednocześnie sylwetkę. Po zabiegu pacjent czuje się lekki i odprężony.

Czas zabiegu 40 minut.
Pełny rezultat zabiegu osiągnięty jest po zakończeniu serii. Kuracja wymaga 10 zabiegów wykonywanych 1- 2 razy w tygodniu.

Comments are closed.