Main menu

Masaż próżniowy na biust, czyli efekt push up

PUSH UP masaż próżniowy piersi

Piersi są dumą każdej kobiety: małe czy duże potrafią być niezwykłym atutem naszej urody i przykuwać wzrok mężczyzn. Odpowiedni strój i bielizna podkreślają je i delikatnie unoszą, sprawiają, że kobiety potrafią nimi zachwycać w każdym wieku. Budowa piersi jest szczególnie delikatna, ponieważ nie posiadają one stabilnej struktury podtrzymującej ich kształt. Nie zawsze dbamy o nie wystarczająco – w wyniku niewłaściwie dobranego biustonosza, ciąży czy drastycznej diety piersi mogą stracić swój powab i kształt. Niestety z wiekiem ich wrogami staje się również grawitacja oraz utrata sprężystości włókien kolagenowych.

Na szczęście nowoczesne zabiegi kosmetyczne potrafią odwrócić ten negatywny bieg rzeczy i uzyskać podniesienie piersi, a nawet ich bezinwazyjnego powiększenia. To właśnie masaż próżniowy przywraca piersiom ich pierwotną elastyczność i kształt.

Jak to działa?

Tkanka łączna zostaje wzmocniona, a włókna kolagenowe aktywowane do regeneracji. Następuje pobudzenie krążenia krwi i limfy, przez co komórki są lepiej dotlenione i odżywione. Zabieg ma właściwości liftingujące, napinające skórę na biuście. Efekt odmłodzenia i ujędrnienia biustu jest natychmiastowy. Urządzenie wytwarza podciśnienie, które podnosi biust. W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia i regeneracji włókien podporowych, odpowiedzialnych za jędrność biustu. Pobudzane są także mięśnie podtrzymujące biust, zapobiegające rozchodzeniu się na boki oraz podnoszące górną jego część.

Zabieg push up jest bardzo popularny u kobiet po kuracjach odchudzających, w wyniku których piersi uległy znacznemu zmniejszeniu, bo dyskretnie i nieinwazyjnie je powiększa w wyniku naturalnych procesów – bez bólu i operacji!

Wskazania do zabiegu:

  • profilaktycznie wszystkim kobietom po 30. roku życia,
  • po zbyt intensywnej ekspozycji piersi na promienie UV,
  • po ciąży i karmieniu piersią, gdy tracą swą naturalną jędrność i objętość lub nastąpiła zmiana ich kształtu.

Efekty zabiegu:

  • podniesienie piersi,
  • naturalny lifting,
  • powiększenie biustu,
  • jędrna, gładka skóra.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża,
  • karmienie piersią (wskazane odczekanie minimum 3 miesiące po zakończeniu laktacji),
  • operacje piersi oraz choroby nowotworowe.

Czas zabiegu – 40 minut.
Pełny rezultat zabiegu osiągnięty jest po zakończeniu serii. Kuracja wymaga 6-8 zabiegów wykonywanych 1- 2 razy w tygodniu.

Comments are closed.