Main menu

Therma lifting

Rewolucja w medycynie estetycznej!!

Therma lifting twarzy ,szyi oraz powiek przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologi; laser biostymulujący IR, fale radiwe RF, masaż podciśnieniem.
Zabiegi na okolicę twarzy z wykorzystaniem fal radiowych RF to nieinwazyjny i bezbolesny lifting. Za pomocą fal radiowych RF mamy redukujemy zmarszczki oraz worki pod oczami. Następuje stymulacja kolagenu, przyspieszony zostaje drenaż limfatyczny oraz eliminacja toksyn. Wszystko to sprawia, że skóra staje się natleniona,owal twarzy widocznie podniesiony, zmarszczki wypłycone, skóra staje się napięta i elastyczna, nadaje jej zdrowy wygląd.

Thermolifting słuzy do nieinwazyjnego ujędrnienia, redukcji zmarszczek, liftingu skóry twarzy, oczu i szyi.

Technologia dzięki której podciśnienie zasysa fałdy skórne powoduje, że fale radiowe penetrują do określonego fałdu skórnego wyraźnie poprawiając skuteczność i bezpieczeństwo nawet w przypadku zabiegów w okolicach górnej powieki.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!!

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu – to m. in. wygładzenie, nawilżenie, ujędrnienie skóry. Następuje wówczas produkcja włókien kolagenowych.Proces tworzenia kolagenu (neokolagenogeneza) następuje stopniowo, stąd końcowy i trwały efekt odmłodzenia i liftingu skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu.

Efekt po zabiegu

  • thermolifting twarzy,szyi,powiek
  • likwidacja zmarszczek
  • podniesienie owalu twarzy
  • poprawienie jędrności i napięcia skóry
  • wygładzenie struktury skóry
  • poprawienie kolorytu skóry

Ogromną zaletą Thermoliftingu jest to, że skutecznie działa na wszystkie partie ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia. Dlatego właśnie znakomicie sprawdza się na skórze dłoni czy brzucha, ramion, pośladków czy nóg. Zabieg polecany jest profilaktycznie dla osób między 25-35 rokiem życia (1-2 zabiegi). Seria zabiegów na większy problem np. lifting twarzy – przeznaczona jest dla osób po 30. roku życia. Rekomenduje się powtórzenie sesji co 2 lata. Codzienna prawidłowa pielęgnacja skóry i odpowiednia suplementacja w postaci zdrowej diety na pewno pomoże utrzymać efekty kuracji na dłużej.

Częstotliwość zabiegów

Zaleca się serie 4-6 zabiegów, w odstępach co 2-4 tygodnie, rezultaty widoczne już po 1 zabiegu!!

Comments are closed.